Hakkımızda

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Hakkımızda

ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş., gelişen ve daha da gelişmesi öngörülen Türk metal işleme sektörünün, özellikle üretime yönelik çözümlerin ve geleceğe yönelik vizyoner teknolojileri ve üretim tekniklerini sunmak üzere talaşlı imalat makinaları ve diğer özel ürünleri ile sektöre hizmete devam etmektedir. Genel Müdürlüğü, 17 yıldan bu yana sektörün içinde olan kurucu ortak Yavuz ÖNCÜ tarafından yürütülmektedir. Çağın gerekliliği yeni iletişim ve yönetim teknikleri kullanarak tecrübesini ve güçlü referanslarını ortaya koyan ürünlerini güncel bir bakış açısı ile sanayimizin hizmetine sunmaktadır.

ONPLUS faaliyetlerini yürütürken;

  • Müşterilerin Memnuniyetini
  • Çalışanların Memnuniyetini
  • İş Sağlayıcı ve Tedarikçilerin Memnuniyetini
  • İşletmenin Memnuniyetini sağlamayı hedefler.

 
 
Uygun kalitede, zamanında ve uygun fiyatla müşterilerine hizmet eder. Kalitenin bir bütünsellik içerisinde organizasyonun faaliyetlerini kapsaması ile gerçekleşebileceğinin bilincindedir. Organizasyonun her kademesinde ortak bakış açısı sağlamayı gözetir.
 
Tüm çalışmalarını ulusal ve uluslararası mevzuat ,standart ve ilgili tüm uyum yükümlülükleri doğrultusunda gerçekleştirir ve sürekli uyumu güvence altına alacak faaliyetleri yönetir ve sürdürür.
 
Çalışmalarını yürütürken çalışanların memnun olacağı bir ortam hazırlar, çevreye zarar vermez, çevreye karşı duyarlılığın gelişimini her ortamda destekler.
 
Tüm çalışmalarını; müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler ve diğer çevre faktörlerini içeren paydaşların tamamını kapsayan ekip ruhu ile gelişmenin sonsuz olabileceğine inanarak sürekli gelişme içerisinde yürütmeyi taahhüt eder.

Markalarımız

HNK

HNK, Güney Korenin en büyük geniş boyutlu ağır iş takım tezgahı üreticisidir. 50 yılı aşkın üretim tecrübesi ile CNC Borverk, CNC Dik Torna, CNC Köprü Tipi İşleme Merkezleri standart üretim programında yer alır.

MIKRON

Mikron, yüksek hassasiyetli karmaşık metal komponentlerin, çok adetli ve verimli üretimi için lider işleme çözümleri tedarikçisidir. Düşük toleranslı, özel ve yüksek adetli parçalar ile olabilen en iyi çözümü sunabilmektedir.

KISSsoft

Kisssoft, makine elemanlarının boyutlandırma boyutlandırma hesaplarını yapan paket bir programdır. Dişliler, güç iletişim sistemi içerisinde yer alan temel elemanlardır. Kisssoft dişlileri boyutlandırma ve tasarım kolaylığı sağlamasının yanında,  şaftlar, rulmanlar, bağlama elemanları,  yaylar, hatta kayış/kasnak mekanizmalarının da hesabını yapabilir.  Ayrıca zor sistemler arasında dönüştürme ve tolerans hesaplamaları gibi ek modüller ile de değişik çözümler sunulabilmektedir. 

WFL
 
WFL dünya üstünde sadece çok fonksiyonlu tornalama-frezeleme merkezlerini üreten tek firmadır. Bugün birçok ileri teknoloji firmasında, MILLTURN adı yüksek hassasiyetli kompleks parçaların üretiminde temel takım tezgahı olarak yer almaktadır. MILLTURN tezgahlarının modüler tasarımı ve firmanın özelleştirilmiş çözümler sunan yaklaşımı ele alınan üretime olabilecek en uygun adaptasyonu garanti eder. 
 
Bir MILLTURN ile müşterilerimiz kalite ve duyarlılığa dair üst düzey taleplerini karşılayacak bir CNC makinesi temin etmekle kalmıyor, ayrıca aşılması zor bir rekabet üstünlüğü kazanıyorlar. Makine sektöründe 30 yılın deneyimi ve geliştirilen binlerce çözüm ile WFL müşterilerinin mümkün olan en etkili ve güvenilir makine hizmetini alacağına kefil oluyor. 

CLIMAX

Climax, bakım onarım için talaş kaldıran portatif takım tezgahları üretiminde dünyadaki en tecrübeli firmadır. Eğer sahada işleme ihtiyaçlarınız için güç veya hassasiyetten fedakarlık etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız Climax tam size göre.

 

Satış Sonrası Hizmetler

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin servis, bakım ve danışmanlık gibi hizmetleri firmamızın servis personeli tarafından zamanında ve profesyonelce verilmektedir.