Hakkımızda

ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş., gelişen ve daha da gelişmesi öngörülen Türk metal işleme sektörünün, özellikle üretime yönelik çözümlerin ve geleceğe yönelik vizyoner teknolojileri ve üretim tekniklerini sunmak üzere talaşlı imalat makinaları ve diğer özel ürünleri ile sektöre hizmete devam etmektedir. Çağın gerekliliği yeni iletişim ve yönetim teknikleri kullanarak tecrübesini ve güçlü referanslarını ortaya koyan ürünlerini güncel bir bakış açısı ile sanayimizin hizmetine sunmaktadır.

ONPLUS faaliyetlerini yürütürken;

  • Müşterilerin Memnuniyetini
  • Çalışanların Memnuniyetini
  • İş Sağlayıcı ve Tedarikçilerin Memnuniyetini
  • İşletmenin Memnuniyetini sağlamayı hedefler.  

Uygun kalitede, zamanında ve uygun fiyatla müşterilerine hizmet eder. Kalitenin bir bütünsellik içerisinde organizasyonun faaliyetlerini kapsaması ile gerçekleşebileceğinin bilincindedir. Organizasyonun her kademesinde ortak bakış açısı sağlamayı gözetir.
 
Tüm çalışmalarını ulusal ve uluslararası mevzuat ,standart ve ilgili tüm uyum yükümlülükleri doğrultusunda gerçekleştirir ve sürekli uyumu güvence altına alacak faaliyetleri yönetir ve sürdürür.
 
Çalışmalarını yürütürken çalışanların memnun olacağı bir ortam hazırlar, çevreye zarar vermez, çevreye karşı duyarlılığın gelişimini her ortamda destekler.
 
Tüm çalışmalarını; müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler ve diğer çevre faktörlerini içeren paydaşların tamamını kapsayan ekip ruhu ile gelişmenin sonsuz olabileceğine inanarak sürekli gelişme içerisinde yürütmeyi taahhüt eder.

Hakkımızda misyon vizyon

Markalarımız

HNK

HNK, Güney Korenin en büyük geniş boyutlu ağır iş takım tezgahı üreticisidir. 50 yılı aşkın üretim tecrübesi ile CNC Borverk, CNC Dik Torna, CNC Köprü Tipi İşleme Merkezleri standart üretim programında yer alır.

GIBBSCAM

GibbsCAM, gelişmiş takım yollarıyla, hatasız postprocessor ile parçaları daha hızlı programlamanız ve işleme süresini kısaltmanız için size ihtiyacınız olan bütün araçları sunan bir ‘CAM’ sistemidir.

KISSSOFT

Kisssoft, makine elemanlarının boyutlandırma boyutlandırma hesaplarını yapan paket bir programdır. Dişliler, güç iletişim sistemi içerisinde yer alan temel elemanlardır. Kisssoft dişlileri boyutlandırma ve tasarım kolaylığı sağlamasının yanında,  şaftlar, rulmanlar, bağlama elemanları,  yaylar, hatta kayış/kasnak mekanizmalarının da hesabını yapabilir.  Ayrıca zor sistemler arasında dönüştürme ve tolerans hesaplamaları gibi ek modüller ile de değişik çözümler sunulabilmektedir. 

MIKRON

Mikron, yüksek hassasiyetli karmaşık metal komponentlerin, çok adetli ve verimli üretimi için lider işleme çözümleri tedarikçisidir. Düşük toleranslı, özel ve yüksek adetli parçalar ile olabilen en iyi çözümü sunabilmektedir.

SAMCHULLY

Samchully, tornalama ve işleme merkezleri için çok çeşitli çözümler sunar. Yüksek kalite ürünleri ve teknoloji yeniliği sayesinde, imalat sanayinde üretkenlik ve yüksek hassasiyetli işleme sağlar.

WFL
 
WFL Çok fonksiyonlu tornalama-frezeleme merkezlerini üreten lider firmadır. Bugün birçok ileri teknoloji firmasında, MILLTURN adı yüksek hassasiyetli kompleks parçaların üretiminde temel takım tezgahı olarak yer almaktadır. MILLTURN tezgahlarının modüler tasarımı ve firmanın özelleştirilmiş çözümler sunan yaklaşımı ele alınan üretime olabilecek en uygun adaptasyonu garanti eder. 
 

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin; kurulum, eğitim, kalibrasyon, bakım, arıza giderme, revizyon, danışmanlık,gibi hizmetler firmamız sertifikalı personeli tarafından, TSEHYB standartlarına uygun şekilde sağlanmaktadır. Bu hizmetler, yetkin olunduğu hallerde, başka markalara da verilmektedir.

Lazer-Kalibrasyon Ölçüm Hizmetimiz

En son versiyon Renishaw XL80, Lineer Eksen, XR-20W Döner Eksen, QC-20W Ballbar cihazlarımız ile uluslararası standartlara uygun lazer-kalibrasyon servisi verilmekte olup, bunun yanı sıra standart dışı toleransların mekanik ve elektronik olarak düzeltilmesi ve tezgah hassasiyetlerin en üst seviyeye çıkarılması işlemlerini de yapmak kabiliyetlerimiz arasındadır.